Inteligentny Zamek Tedee Zestaw C Smart WiFi GERDA

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 2 149,00 zł 2149.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: 5902203352076
Pin It

Opis

Inteligentny Zamek Tedee Zestaw C Smart WiFi GERDA EAN (GTIN) 5902203352076

Zestaw Zamka Elektronicznego Smart Tedee By Gerda w kolorze srebrnym z Bridge i wkładką modułową SLR 30-61/37-68mm (typ C*)

*zabierak i regulacja wymiaru zarówno od strony wewnętrznej jak i zewnętrznej

W najnowszej wersji oprogramowania zamek ma także możliwość integracji z systemem Apple HomeKit.

Inteligentny Zamek Tedee Zestaw C Smart WiFi GERDA

Zestaw zawiera:

 • zamek Tedee,
 • Bridge łączący zamek z Internetem,
 • wkładkę modułową SLR 30-61/37-68mm (typ C) GERDA (wariant z zabierakiem i regulacją wymiaru od strony wewnętrznej oraz zewnętrznej)
 • komplet 3 kluczy do wkładki wraz z kartą kodową GERDA
 • ładowarkę
 • magnetyczny przewód USB do ładowania
 • akcesoria montażowe w postaci kluczyków typu imbus

Zestaw z odpowiednio dobraną przez siebie wkładką (typ A, B, C lub D) możesz zakupić na tej lub na innych naszych ofertach i zainstalować samodzielnie (istnieją 4 typy wkładek modułowych SLR do każdego rodzaju zamka).

Możesz też za dodatkową opłatą 250,00zł brutto na terenie woj. dolnośląskiego lub po ustaleniu szczegółów w innych lokalizacjach Polski skorzystać z usługi konfiguracji i montażu realizowanej przez naszych fachowców.

Poznaj elementy zestawu

Inteligentny Zamek Tedee Zestaw C Smart WiFi GERDA Kod producenta 5902203352076

Zamek tedee

Najmniejszy, najmocniejszy i najinteligentniejszy zamek do drzwi zasilany akumulatorem zapewniającym ciągłą pracę nawet przez 6 miesięcy. Zaprojektowany we współpracy z inżynierami GERDA zapewni Ci najwyższy poziom bezpieczeństwa, komfortu i kontroli.

Steruj zamkiem za pomocą smartfona lub Apple Watch’a

Uwolnij się od tradycyjnych kluczy i ułatw sobie życie. Kliknij jeden przycisk w aplikacji, aby otworzyć lub zamknąć drzwi.

Koniec z dotykaniem klamek dzięki funkcji auto-otwierania

Korzystaj z wygodnej funkcji auto-otwierania! Dzięki niej Twój zamek Tedee otworzy się automatycznie i naciśnie za Ciebie klamkę, gdy tylko podejdziesz do drzwi.

Wkładka SLR 30-61/37-68mm (typ C).

Wkładka modułowa GERDA SLR zapewni łatwy montaż zamka.

Bezpieczeństwo

Wkładka GERDA zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa. Potwierdza to atest Instytutu Mechaniki Precyzyjnej w klasie 6.

Możliwość otwierania tradycyjnym kluczem

Do wkładki dołączana jest karta kodowa oraz trzy klucze, które pozwolą Ci otworzyć drzwi w tradycyjny sposób.

Prosty wybór wkładki

Oferujemy 4 rodzaje wkładek dostosowanych do każdego typu zamka. Na innych naszych ofertach (patrz warianty zestawów) możesz łatwo wybrać zestaw z odpowiednią wkładką.

Inteligentny Zamek Tedee Zestaw C Smart WiFi GERDA Marka Gerda
Inteligentny Zamek Tedee Zestaw C Smart WiFi GERDA Rodzaj zamka inny

Bridge

Bridge to router Wi-Fi / Bluetooth, który łączy zamek Tedee z Internetem i umożliwia sterowanie nim za pomocą aplikacji. Dzięki temu połączysz się z zamkiem Tedee z dowolnej lokalizacji.

Sprawdzaj stan zamka i steruj nim zdalnie

W każdej chwili możesz upewnić się, czy na pewno zamknąłeś za sobą drzwi i w razie potrzeby zamknąć je, wciskając jeden przycisk w aplikacji.

Korzystaj z dziennika zdarzeń

Uzyskaj dostęp do historii zdarzeń związanych z otwieraniem i zamykaniem drzwi. Sprawdź, czy Twoje dziecko wróciło już ze szkoły, a goście zamknęli drzwi po wyjściu z mieszkania. Zyskaj pełną kontrolę nad dostępem do własnego domu.

Bądź na bieżąco dzięki notyfikacjom

Wybierz zdarzenia, o których chcesz być informowany i na bieżąco otrzymuj notyfikacje.

Inteligentny Zamek Tedee Zestaw C Smart WiFi GERDA Liczba kluczy w zestawie 3
Inteligentny Zamek Tedee Zestaw C Smart WiFi GERDA Informacje dodatkowe Atest

Akcesoria

Zestaw tedee oprócz samego zamka, wkładki i bramki typu bridge zawiera również wszystkie elementy potrzebne do instalacji i korzystania z zamka:

 • ładowarkę USB
 • przewód micro USB z adapterem magnetycznym
 • klucze do wkładki w ilości 3szt. wraz z kartą kodową GERDA
 • kluczyki montażowe typu imbus.
Inteligentny Zamek Tedee Zestaw C Smart WiFi GERDA Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 1 kg

Wbudowane funkcje bezpieczeństwa

Automatyczne zamykanie drzwi

Zamek tedee wykrywa niedomknięte rygle i domknie je w razie potrzeby. Może też zamknąć drzwi po ustalonym przez Ciebie czasie.

Silne szyfrowanie

Bezpieczna komunikacja z zamkiem wykorzystuje najnowszy protokół TLS 1.3 z 256-bitowym kluczem bezpieczeństwa. Dzieki niemu masz pewność, że tylko uprawnione osoby mają dostęp do Twojego domu.

Dziennik zdarzeń

W każdej chwili możesz sprawdzać, kto i kiedy otworzył lub zamknął drzwi, oraz przejrzeć wszystkie zdarzenia dotyczące zamka.

Prosta instalacja

Urządzenie jest kompatybilne z zamkami na wkładkę typu euro-profil

Sterowanie smartfonem

Minimalne wymagania techniczne: smartfon z Android 6.0 lub iOS 11.2

Udostępniaj cyfrowe klucze bliskim, pracownikom lub najemcom

Za pomocą naszej aplikacji łatwo udostępnisz cyfrowe klucze do domowego zamka swoim bliskim, lokatorom lub pracownikom w firmie. Wyeliminuj ryzyko zgubienia i nieautoryzowanego dorobienia klucza.

Postaw na wygodną i intuicyjną obsługę

Duży przycisk umieszczony na zamku Tedee pozwoli Ci wygodnie korzystać z wielu funkcjonalności. Krótkie naciśnięcie przycisku otwiera lub zamyka zamek. Dłuższe przytrzymanie przycisku zamyka go z opóźnieniem. Sprawnie zamykaj drzwi bez korzystania ze smartfona.

Aplikacja tedee

Zdalna obsługa zamka

Przekazuj wirtualnie klucze do domu, mieszkania bądź biura. Otwieraj i zamykaj drzwi zdalnie z dowolnego miejsca poza domem oraz sprawdzaj aktywność swojego zamka.

Powiadomienia

Dostosuj powiadomienia według swoich potrzeb. Aplikacja zakomunikuje Ci gdy ktoś otworzy lub zamknie drzwi. Poinformuje o próbie otwarcia drzwi podczas Twojej nieobecności oraz ostrzeże w przypadku niskiego stanu naładowania baterii.

Dziennik aktywności

W każdej chwili, gdziekolwiek jesteś, możesz sprawdzić kto otwierał lub zamykał drzwi. Aplikacja pokazuje również rodzaj akcji (np. zamknięty/otwarty: ręcznie, przyciskiem, aplikacją). Masz pełną kontrolę i wiesz czy dzieci wróciły już z imprezy albo czy wyszły do szkoły.

Auto-otwieranie

Zapomnij o szukaniu kluczy w torebce podczas powrotów z zakupów. Teraz możesz ustawić funkcję auto-otwierania a drzwi odryglują się, gdy znajdziesz się w pobliżu.

Aplikacja zamka Tedee dostępna jest zarówno na smartfony z systemem Android jak i iOS.

Zamek współpracuje także z asystentem głosowym Google.

Do niniejszej oferty w formie załączników dołączone są instrukcje montażu i obsługi zamka, bramki Bridge oraz wkładki - patrz zakładka "Dodatkowe informacje".

Korzystając z w/w instrukcji dokonując odpowiednich pomiarów obecnej wkładki w Państwa drzwiach należy we własnym zakresie dobrać odpowiedni typ wkładki modularnej SLR (typ A, B, C lub D) i dokonać wyboru zestawu z odpowiednią wkładką (zestawy z 4 różnymi rodzajami wkładek dostępne są na innych naszych ofertach - patrz dostępne warianty). W przypadku wątpliwości co do wyboru typu wkładki zapraszamy do bezpośredniego kontaktu gdzie uzyskają Państwo stosowną pomoc i pełne wsparcie techniczne przy wyborze odpowiedniej wkładki.

Oferowany zestaw zawiera wkładkę modułową SLR 30-61/37-68mm (typ C).

Wszystkie możliwe do uzyskania wymiary wkładki przedstawiono na rysunku i w tabeli poniżej.

UWAGA! Poniższy rysunek jest jedynie rysunkiem poglądowym, dokładny wygląd wkładki jest pokazany powyżej na zdjęciach całego zestawu.

Wkładka typ C

Zestaw tedee z wkładką 30-61/37-68mm (typ C)

Oferujemy 4 rodzaje wkładek dostosowanych do każdego typu zamka (patrz warianty zestawów na innych naszych ofertach).

Wymiar wkładki C to regulowane 30mm-61mm od strony wewnętrznej mieszkania oraz również regulowane 37-68mm od strony zewnętrznej (od strony klucza).

Tabela wszystkich możliwych do złożenia wymiarów wkładki typ C znajduje się poniżej:

Uwaga! Oryginalne opakowanie wkładki jest fabrycznie zapieczętowane plombami bezpieczeństwa firmy GERDA. Przyjęcie zakupionej wkładki w ciągu ustawowych 14 dni od zakupu będzie możliwe TYLKO I WYŁĄCZNIE bez naruszenia w/w plomb. Prosimy o dokładne pomiary obecnej wkładki w Państwa drzwiach i przemyślane zakupy. Naruszenie plomb bezpieczeństwa powoduje, że wkładka jest już bezużyteczna i nie nadaje się do dalszej sprzedaży i montażu.

Na terenie woj. dolnośląskiego (Wrocław i okolice) za dodatkową opłatą 250,00zł brutto istnieje możliwość skorzystania z profesjonalnej usługi pomiaru wkładki i montażu samego zamka. W przypadku innych lokalizacji w Polsce o taką możliwość prosimy pytać indywidualnie kontaktując się z nami bezpośrednio gdyż montaże wykonujemy z reguły w całej Polsce.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl